BP2 projektas Intelektinė ir pramoginė biblioteka

„Bibliotekos pažangai 2“ projektą „Intelektinė ir pramoginė biblioteka“ įgyvendina Druskininkų ir Lazdijų savivaldybių viešosios bibliotekos.
Projekto esmė ir tikslas yra išplėsti ir į aukštesnį kokybės lygį pakelti Druskininkų ir Lazdijų savivaldybių teritorijose viešųjų bibliotekų vykdomą gyventojų technologinio ir skaitmeninio raštingumo mokymą bei sukurti naujas veiklas. Projekto pobūdis – nuotoliniai programavimo mokymai, piešimo planšete mokymai ir mobilios bibliotekos apsilankymai viešose erdvėse.
Projekto veiklos Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje:

• Organizuojami nemokami praktiniai nuotoliniai programavimo mokymai „Žaidimų kūrimas Unity ir skraidyklių valdymas” kartu su projekto partneriu Kauno technologijos universitetu (2015 -2016 m.)
  • Organizuojami nemokami praktiniai mokymai „Piešimas planšete moksleiviams“(2015- 2016 m.)
  • Viešoji biblioteka pristatoma Druskininkų miesto viešose erdvėse (parkuose, paežerėse ir kt.) unikalia priemone - 2 spalvingais bibliotekos dviračiais (2016 m.).