Druskininkų savivaldybės viešosios bibliotekos elektroninis katalogas

Atlikti dokumentų paiešką ir užsakyti leidinius galima naudojantis elektroninių paslaugų portalu ibiblioteka.lt

Prenumeruojamos duomenų bazės Aprašymas Prieiga
  Baltijos šalių naujienų agentūra, teikianti informaciją politikos, verslo bei kitų sričių temomis iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir viso pasaulio.  Prieiga galima tik iš centrinės bibliotekos kompiuterių.
  Duomenų bazių paketas, kuriame pateikiami viso teksto mokslo žurnalai apimantys humanitarines, medicinos, socialines, technikos ir kt. mokslo sritis (anglų ir kt. kalbomis). Prieiga galima tiek iš bibliotekos kompiuterių, tiek iš namų. Skaitytojams, norintiems naudotis duomenų baze namuose, suteikiami slaptažodžiai. Informacija teikiama el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
(laiške nurodykite savo vardą, pavardę ir bibliotekos vartotojo pažymėjimo numerį).
Prisijungimo adresas nuotoliniams vartotojams.
  Teisinės informacijos paieškos sistema, kurią sudaro teisės aktai ir teismų praktikos dokumentai. Prieiga galima tik iš bibliotekos kompiuterių. Dėl prisijungimo vardo ir slaptažodžio kreiptis į bibliotekos darbuotoją.
  Išsami muzikos duomenų bazė, kurioje pateikiami muzikiniai įrašai. Duomenų bazėje rasite kompozitorių ir atlikėjų biografijas, muzikos terminų žodyną ir kitą informaciją. Prieiga galima tiek iš bibliotekos kompiuterių, tiek iš namų. Skaitytojams, norintiems naudotis duomenų baze namuose, suteikiami slaptažodžiai. Informacija teikiama el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
Prisijungimo adresas nuotoliniams vartotojams.