Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka, bendradarbiaudama su Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetu ir Lietuvos žurnalistikos centru bei Druskininkų savivaldybės viešąja biblioteka organizuoja gyventojų mokymus, kurie leis žengti toliau, ugdant ne tik kompiuterinio raštingumo, bet ir lavinant gyventojų informacinius bei skaitmeninio raštingumo įgūdžius. Jų metu bus organizuojami medijų ir informacinio raštingumo mokymai, seminarai, kurių metu bus praktiškai ugdomi gebėjimai efektyviai naudoti informacijos išteklius, vykdyti informacinę paiešką, naudoti socialinius tinklus, išmokti asmens duomenų saugumo pagrindų internete, susipažinti su interneto etika, autorinių teisių pagrindais, išmokti kūrybiško naujųjų medijų bei populiariausių elektroninių paslaugų naudojimo.

2019 m. kovo 29 d. 11 val. seminaras ,,Kaip užkirsti kelią melagingų žinių sklaidai?‘‘  Socialinės medijos piktavaliams palengvino galimybes skleisti pramanus visuomenėje. Seminaro metu lektorė pasakos, kaip atpažinti melagingą informaciją socialinėse medijose, kas skleidžia ir kokį poveikį jos turi. Lektorė Džina Donauskaitė – Lietuvos žurnalistikos centro direktorė, Vytauto Didžiojo universiteto Viešosios komunikacijos katedros stažuotoja