Druskininkų savivaldybės viešoji biblioteka kviečia įvairaus amžiaus skaitytojus aktyviai dalyvauti akcijoje „Skaitymo iššūkis“, kurios šių metų šūkis „Skaitydami mes pakeisime pasaulį“. Akcijos tikslas – per vasarą (birželio 1 - rugpjūčio 31 d.) perskaityti penkias knygas.
1. lietuvių autoriaus knygą;
2. knygą, kurią rekomendavo bibliotekininkas;
3. knygą apie keliones;
4. knygą geltonu viršeliu;
5. knygą, kurios pavadinimas prasideda ta pačia raide, kaip ir jūsų vardas.
Dalyviai, sėkmingai įveikę visas skaitymo užduotis loterijoje galės laimėti puikius prizus – dviratį, knygų skaityklę ir paspirtuką. Norintys dalyvauti Skaitymo iššūkio varžytuvėse gali registruotis Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje arba savarankiškai interneto svetainėje https://vasarasuknyga.lt. Dalyviai, užsiregistravę interneto svetainėje, įvykdytas užduotis registruoja savarankiškai, o užsiregistravę bibliotekoje atliktas užduotis registruoja bibliotekininko išduotoje dalyvio kortelėje. Kviečiame visus skaitytojus prisijungti prie akcijos. Įrodykite sau ir savo draugams, kad vasarą galite perskaityti daugiau nei kelias knygas! Priimkite iššūkį ir laimėkite puikius prizus! Smagaus „Skaitymo iššūkio“!