KEIČIASI LANKYTOJŲ APTARNAVIMO TVARKA VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE IR PADALINIUOSE!

Informuojame, kad nuo spalio 28 d. keičiasi lankytojų aptarnavimo tvarka Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir padaliniuose.

Visi viešosios bibliotekos ir padalinių lankytojai bus registruojami, prašant nurodyti vardą ir pavardę bei telefono numerį. Lankytojų asmens duomenys bus saugomi 21 dieną, o po to sunaikinami. Šie duomenys renkami ir tvarkomi tik COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais.
Skaitytojai bus įleidžiami į atvirus knygų fondus išsirinkti knygų, tačiau bus ribojami jų srautai.
Neformalusis vaikų ir suaugusiųjų ugdymas nuo spalio 26 iki lapkričio 11 d. atšaukiamas.

Primename, kad bibliotekoje vyresniems nei 6 m. lankytojams būtina dėvėti apsaugines burną ir nosį dengiančias veido kaukes (išskyrus, kai žmogus kaukės negali dėvėti dėl negalios, sveikatos problemų), taip pat rekomenduojama dėvėti apsaugines pirštines. Užėjus į biblioteką, prašome dezinfekuoti rankas, o viduje laikytis saugaus 2 m. atstumo.

Grąžintos knygos ir žurnalai karantinuojami 3 paras (72 val.) po grąžinimo, po to grįžta į lentynas.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus. Likime sveiki, saugokime save ir kitus!

Pakeitimai priimami atsižvelgiant į 2020 m. spalio 23 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo Sprendimą Nr. V-2345.