Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko vasaros skaitymo skatinimo konkursas „Geriausios atostogos – su knyga rankose". Konkursą vykdė viešoji biblioteka kartu su leidykla „Nieko rimto", kuri leidžia knygas vaikams, paaugliams, taip pat ir jų tėveliams. Konkurso tikslas - paskatinti visus skaityti ir vasarą, ar tai būtų programinė literatūra, o gal širdžiai mielos istorijos. A. Lindgren vaikų literatūros skyriaus jauniesiems skaitytojams buvo pristatomos naujai gautos leidyklos „Nieko rimto" knygeles. Leidyklos komandos atstovė Aušra Leonavičiūtė dalinosi knygų rekomendacijomis, naudingais straipsniais apie rašytojus bei kita įdomia ir aktualia informacija, sukūrė leidyklos knygų sąrašą, kurį jauniesiems skaitytojams rekomendavo bibliotekos darbuotojos. Knygelių skaitymo konkurse buvo pakviesti dalyvauti visi bibliotekos jaunieji skaitytojai. Jiems reikėjo perskaityti kuo daugiau knygelių iš leidyklos „Nieko rimto" asortimento. Jaunieji skaitytojai noriai dalyvavo konkurse ir vasarą skaitė leidyklos knygeles. Suskaičiavus rezultatus, konkurso laimėtoja tapo Druskininkų „Atgimimo" mokyklos 4c klasės mokinė Miglė Šalengaitė, perskaičiusi daugiausia leidyklos „Nieko rimto" knygų. Leidykla „Nieko rimto" konkurso laimėtojai suteikė galimybę išsirinkti pageidaujamą leidyklos knygą. Bibliotekoje konkurso nugalėtojai iškilmingai įteiktas leidyklos įsteigtas prizas. Skyriaus vedėja Lina Galinienė perskaitė ir įteikė Miglei Paties Pačiausio Skaitytojo Diplomą, kuriame parašytas sveikinimas nugalėjus „Nieko rimto" leidyklos vasaros skaitymo maratone ir laimėjus daugiausiai knygų perskaičiusio dalyvio titulą bei linkima kiekvieną sezoną perskaityti tiek daug knygų. Leidykla jaunąją skaitytoją vertina aukščiausiais balais, spaudžia ranką, o visa leidyklos komanda didžiuojasi ir žavisi savo išsilavinusiu draugu! Bibliotekos direktorė Laima Žėkienė pasveikino konkurso nugalėtoją, įteikė prizą bei padėkojo Miglės mamai, skatinančiai skaityti ir palaikančiai visas skaitymo iniciatyvas. Dėkojame ir visiems jauniesiems skaitytojams, aktyviai dalyvavusiems skaitymo skatinimo konkurse ir vasaros atostogas leidusiems su knyga bei tėveliams, kurie lankėsi su vaikais bibliotekoje ir skatino skaityti.

Druskininkų savivaldybės viešosios bibliotekos informacija