DRUSKININKŲ VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS LANKYTOJAMS!

Domitės IT technologijomis, programuojate, užsiimate 3D ar grafiniu dizainu, o gal kuriate žaidimus? Arba gal jau dirbate vienoje ar kitoje srityje, bet jaučiate, kad norėtumėte pagilinti savo žinias ir išmokti ko nors naujo?
Visus 2017 metus metus Nacionalinė biblioteka suteikia nemokamą prieigą prie svetainės www.pluralsight.com kursų.

KUR IR KAIP NAUDOTIS?
Kompiuteriai su prieiga prie kursų yra Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje, interneto skaitykloje. Jokia papildoma registracija ar skaitytojo bilietas norint mokytis nereikalingas.

GALITE RINKTIS IŠ DAUGYBĖS MOKYMŲ ANGLŲ KALBA:
• IT ops (Windows Server, Virtualization, Security, Networking, Windows PowerShell, SharePoint, Linux, Hardware, SQL Server, Cloud)
• Creative professional (Graphic Design, Game Art, Motion Graphics, 3D Modeling, Responsive Design, Maya, Photoshop, 3ds Max)
• Business professional (Excel, Project Management, Windows 10, Career, Microsoft Dynamics CRM, Office 365)
• Data professional (Business Intelligence, Big Data, Databases, Data Analysis, Data Visualization, Reporting, Hadoop, Data Science, SQL, Statistics)
• Information and Cyber security (Penetration Testing, Security Auditing, Digital Forensics, Malware Analysis, Security Fundamentals, Secure by Design)
• Architecture and construction (CAD Modeling, CAD Drafting, CAD Visualization, AutoCAD, AutoCAD 2015, Revit 2015, Revit 2014, Rhino, SketchUp)
• Manufacturing and design (CAD Modeling, CAD Drafting, SolidWorks, Inventor, Rhino, CAD Sketching)

Mokymus sudaro video medžiaga, transkriptas (video medžiaga pateikta tekstu) bei užduotys. Galėsite rinktis iš trijų kursų sudėtingumo lygių:
1. Pradedantysis (beginner)
2. Vidutinis (intermediate)
3. Pažengęs (advanced)

PASINAUDOKITE PUIKIA GALIMYBE TOBULĖTI!