Harlan Coben

Nepaleisk

Didelės paslaptys ir maži melai gali sugriauti santykius, ar jie gali sugriauti visą miestelį? Įtampos ir emocinių įžvalgų meistras Harlan Coben pristato naują prikaustantį trilerį „Nepaleisk“.
Prieš penkiolika metų Naujajame Džersyje ant bėgių rasti du negyvi paaugliai – vaikinas ir mergina. Daugelis galvojo, jog tai tiesiog tragiška savižudybė. Tačiau žuvusio vaikino brolis Napas tuo niekada netikėjo.

Skaityti daugiau...

Teresa Driscoll

Aš stebiu tave

Britų žurnalistės ir rašytojos debiutinis psichologinis trileris „Aš stebiu tave“ įtrauks į paslapčių ir melo pasaulį, kuriame atsidūrę ne kartą susimąstysite – kaip tokioje situacijoje pasielgčiau aš?
Važiuodama traukiniu Ela pastebi du patrauklius jaunus vyrus flirtuojančius su paauglėmis. Iš pradžių ji nekreipia dėmesio, bet vėliau supranta, kad vaikinai ką tik išėję iš kalėjimo. Tuomet visu stiprumu suveikia jos motiniškas instinktas - reikia padėti. Tačiau tą akimirką, kai ji jau nusprendžia ieškoti pagalbos, įvyksta kai kas, kas Elą sustabdo.

Skaityti daugiau...

Diane Chamberlain

Drąsos medis

Ar gali motina prarasti viltį ir nustoti kovojusi dėl savo vaiko gyvybės? Diane Chamberlain romane „Drąsos medis“ pasakoja Džaninos ir jos dukros Sofijos istoriją. Norėdama, kad jos mergaitė neišsiskirtų iš kitų vaikų ir nesijaustų atstumta, leidžia jai vykti į kelionę ir stovyklauti su draugėmis. Tačiau atėjus laikui grįžti namo, Sofijos tarp kitų vaikų nėra.

Skaityti daugiau...

Mary Higgins Clark

Miegančioji Gražuolė

Žmogžudyste apkaltinta Keisė nori įrodyti pasauliui, kad buvo neteisingai įkalinta. Jos reputacija ir vardas suteršti, nes garsiai nuskambėjusios bylos detales žinojo beveik visi. Atlikusi bausmę ji siekia apginti save, todėl griebiasi šiaudo – kreipiasi į televizijos laidą, kurios komanda peržiūri bylas iš naujo. „Miegančioji gražuolė“ – vienos populiariausių JAV detektyvų autorės Mary Higgins Clark ir ameriiečių rašytojos Alafair Burke kūrinys, prikaustantis skaitytojo dėmesį iki paskutinio puslapio.

Skaityti daugiau...

Mary Higgins Clark

Dar pasimatysim

Detektyvų ir psichologinių trilerių karaliene vadinamos Mary Higgins Clark romanas „Dar pasimatysim“ pasakoja apie televizijos naujienų reporterę, kuriai tenka aiškintis ne tik paslaptingas tėvo žūties aplinkybes, bet ir susidurti su savo antrininke, kuri jau nebegyva. Gal pavojus jai pačiai didesnis nei ji įtaria?

Skaityti daugiau...