Lapkričio 3 d. viešosios bibliotekos erdvės pasipuošė nauja paroda. Druskininkų garbės pilietis, dailininkas, menotyrininkas Adelbertas Nedzelskis atidarė savo naujų darbų parodą ,,Čia pat“.
Pristatydama naują parodą bibliotekos direktorė Laima Žėkienė pasidžiaugė, kad ir prieš penkerius metus atidarius naują viešąją biblioteką, pirmoji bibliotekos erdvėse atidaryta paroda taip pat buvo Adelberto Nedzelskio. Jau pats pavadinimas sako, kad savo pieštuose paveiksluose autorius vaizduoja aplinką, supančia mus kiekvieną dieną. Darbai sukurti įvairia tematika – Druskininkų ir jo apylinkių vaizdai, natiurmortai, nemažai abstrakčių darbų. Pasveikinti dailininką, palinkėti jam sveikatos, pasidžiaugti jo darbais bei su juo pabendrauti susirinko didelis būrys jo draugų, pažystamų, mokinių.