Jau tapo tradicija, kad  besibaigiant metams Druskininkų viešąją biblioteką aplanko Šiaulių vyskupas J. E. Eugenijus Bartulis su nauju sakraliniu kalendoriumi. 2018-ųjų metų kalendorius ,,Švč. Mergelę Mariją menantys ženklai“, skirtas Švč. Mergelei Marijai. Gerbiamą svečią pasitiko viešosios bibliotekos direktorė Laima Žėkienė, tautiškais kostiumais pasipuošę LPS Druskininkų miesto bendrijos ,,Bočiai‘‘ nariai, miesto gyventojai ir svečiai. Jo Ekscelencija Eugenijus Bartulis pristatydamas kalendorių kalbėjo, kad 2018 metai paskelbti Trakų Dievo Motinos metais, todėl kalendoriuje surinktos nuotraukos yra iš įvairių pasaulio šventovių, tarp kurių yra Trakų Dievo Motinos Lietuvos globėjos atvaizdas iš Švč. M. Marijos Apsilankymo bazilikos Trakuose. Renginio pabaigoje Jo Ekscelencija Eugenijus Bartulis mielai pasirašė naujuose sakraliniuose kalendoriuose.