Vasario 7 d. bibliotekoje rinkosi patriotiškai ir šventiškai nusiteikę svečiai. Druskininkų „Bočiai“ juos sukvietė paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Susirinkusius renginio dalyviu pasveikino bibliotekos direktorė Laima Žėkienė. Po jos žodį perėmė renginio vedėja Audronė Padegimaitė kurios vedami prisiminėme gražiausias poetų Vytauto Bložės, Nijolės Miliauskaitės, Onos Bleizgienės, Nijolės Bielinienės, Česio Cemnolonskio, Dalios Bindekienės eiles apie Lietuvą bei tėvynę. Poeziją taip pat skaitė Zita Aleksonienė, kuri priminė apie kalbos svarbą per Algimanto Baltakio, Janinos Degutytės, Zitos Čepulytės, Kazio Bradūno, Marcelijaus Martinaičio kūrybą.
Skambėjo moterų ansamblio „Druskelė“ (vadovė N. Vindbergienė) bei „Bočių“ mišraus ansamblio (vadovas V. Dancevičius) dainos pagal Antano Baranausko, Maironio, Valerijos Valsiūnienės, Salomėjos Nėries, Edvardo Drėgvos, Stasio Žlibino, Justino Marcinkevičiaus, Jono Strielkūno eilėraščius. Renginį vainikavo Kęstučio Vasiliausko daina „Žemėj Lietuvos“, kurią dainavo visi susirinkę.