Balandžio 25 d. Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje skleidėsi nauji, pavasariniai knygų žiedai. Pasikvietę į svečius literatūros mylėtojus pristatėme naujas knygas.
Renginio pradžioje bibliotekos direktorė Laima Žėkienė pasveikino visus su prasidėjusia Nacionaline Lietuvos bibliotekų savaite, kurios tema „Kartu mes kuriame ateitį“. L. Žėkienė pabrėžė, kokį svarbų vaidmenį knyga atlieka vaikų ugdyme, asmenybės tobulėjime, ateities kūrime.
Muzikinę programą atliko žavios Trečiojo amžiaus universiteto studentės, vokalinio ansamblio „TAU“ narės. Vadovaujamos Virginijos Šedienės ansamblio moterys džiugino renginio dalyvius gerai žinomais romansais.
Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Adelė Bolienė susirinkusius supažindino su naujai gautomis knygomis, jų autoriais, įdomiais faktais. Skaitytojams pristatytos įvairiausios knygos: Aldonos Ruseckaitės „Dūžtančios formos“, Kazuo Ishiguro „Neleisk man išeiti“, Agnės Matulaitės „Žali sausainiai“, Isabel Allende „Vidury žiemos“, Andrei Kurkov „Šengeno istorija“, Anna Pasternak „Lara“, Karl Ove Knausgars „Mirtis šeimoje“, Jodi Picoult „Maži svarbūs dalykai“, Mark Kurlansky „Havana“, Renatos Šerelytės „Raganos širdis“, Valentinos Šereikienės „Paskutinis pamokslas“, Adolfo Ramanausko-Vanago „Partizanų gretose“, Vydūno „Asmenybė ir sveikata“, Carl Safina „Anapus žodžių“, Arvydo Anušausko „Prezidento žvalgas: du gyvenimai“, David Michie „Dalailamos katė“. Po pristatymo dauguma renginio dalyvių išėjo su išsirinkta nauja knyga.