Birželio 22 d. bibliotekoje vyko almanacho „Poezijos spalvos“ (pirmos ir antros dalies) pristatymas. Almanacho autoriai – poetai iš visos Lietuvos, kuriuos vienija Facbook grupė „Poezija – gražios eilės, mintys, žodžiai“. Renginį pradėjo bibliotekos direktorė Laima Žėkienė pasveikinusi visus susirinkusius ir pasidžiaugusi kuriančiais poeziją žmonėmis.
Renginį vedė viena iš autorių, poetė Audronė Mikelionienė. Almanacho atsiradimo istoriją papasakojo sudarytoja ir redaktorė Vilija Dobrovolskienė. Šiltas ir emocijų kupinas renginys lyg vasariškas žiedas išsiskleidė visomis poezijos spalvomis. Savo eilėmis dalinosi poetai: Genutė Gacienė, Elena Malašauskienė, Loreta Pladienė, Dainora Raudonienė. Poezijos skambesį atliekama muzika gražiai papildė smuikininkas Antanas Bleizgys bei armonikierius Romas Dudzinskas.