Rugpjūčio 30 d. Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje surengta jubiliejinė gydytojo, poeto, tautotyrininko Jono Tertelio kūrybos popietė „Laiko kelyje“. Renginį organizavo Druskininkų poezijos ir kitų menų mėgėjų asociacija „Branduma“.
Jonas Tertelis yra gydytojas, poeziją rašantis nuo mokyklos laikų. 1995 m. yra išleidęs poezijos knygą „Vandens grįžimas“. Jo poezija publikuojama Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjungos almanachuose, bei daugelyje įvairių leidinių. Joną Tertelį Druskininkų savivaldybės vadovų vardu sveikino Druskininkų viešosios bibliotekos direktorė Laima Žėkienė, Lietuvos menų asociacijos prezidentas, Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos valdybos vicepirmininkas profesorius Vytautas Šiaudytis, draugai, kolegos, bendražygiai ir kt. Druskininkų savivaldybės vadovų vardu jubiliatą pasveikinusi bibliotekos direktorė Laima Žėkienė padėkojo poetui Jonui Terteliui už bendradarbiavimą, gražų poetinį žodį ir palinkėjo, kad „ateinantys metai neskubėtų, o eitų mažais žingsneliais, palikdami vietos naujiems darbams, svajonėms, prisiminimams, o kūrybos mūza ant savo sparnų atneštų minčių dar ne vienai knygai“.