Druskininkų savivaldybės viešoji biblioteka įgyvendino gerumo akciją ,,Dalinkis vaikyste“. Druskininkų miesto gyventojai bei svečiai buvo kviečiami sudalyvauti gerumo akcijoje ,,Dalinkis vaikyste“ ir padovanoti jau perskaitytas knygeles, žaisliukus Druskininkų ligoninės vaikų skyriuje besigydantiems mažiesiems pacientams bei Druskininkų dienos centro vaikams. Nuo gegužės 27 d. dovanėles buvo galima atnešti į Druskininkų savivaldybės Viešąją biblioteką. Birželio 1 d. visos dovanėlės buvo patalpintos į linksmąjį traukinuką, kuris vėliau keliavo į Druskininkų ligoninės vaikų skyrių. Visiems dalyvavusiems gerumo akcijoje buvo įteikti balionai, bei lipdukai dėkojantys už dalyvavimą. Ačiū už Jūsų gerumą!