Birželio 17 d. Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ vienas iš renginių – skaitmeninių lyderių, bibliotekų darbuotojų – konsultantų mokymai. Mokymus vedė Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos darbuotoja Indrė Lukoševičienė.
Renginio metu buvo pasakojama apie skaitmeninių įgūdžių poreikį kiekvienam Lietuvos gyventojui, mokymus organizuojamus Lietuvos bibliotekose (projekto „Prisijungusi Lietuva“ ištekliai), šiuolaikines bendruomenes ir jose vykstančias veiklas, gerąją patirtį, įrangą, esančią bibliotekose, kaip ją naudojant gali būti tobulinami skaitmeniniai įgūdžiai. Mokymuose vyko praktinės veiklos, dalyviai dirbdami grupelėse atliko užduotis ir dalijosi patirtimi.
Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.