Lapkričio 21 d. Viešojoje bibliotekoje vyko Druskininkų policijos komisariato bendruomenės pareigūnų organizuotas renginys „Su knyga į namus grįžtu saugiai‘‘. Renginyje dalyvavo Druskininku PK Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Edita Urbonienė ir Lietuvos automobiliu keliu direkcijos atstovė Natalija Kvietkauskienė. Susitikimo metu bibliotekos lankytojams buvo pateikta daug informacijos apie saugų eismą, saugaus diržus, būtinumą tamsiu paros metu būtina segėti atšvaitus ir kt., nes visi saugaus eismo pažeidimai gali turėti skaudžių pasekmių. Dėkojam renginio organizatoriams už bendradarbiavimą, kartu skatinant bendruomenių narius saugiai elgtis kelyje, viešinti informaciją apie bendruomenėse vykdomą saugaus eismo veiklą.