Lapkričio 21 d. Viešojoje bibliotekoje vyko Druskininkų miesto garbės piliečio, menotyrininko, dailininko vasaros darbų parodos ir knygos „Po medžiu“ pristatymas. Knygoje „Po medžiu“ yra įamžintos kūrėjo meninių medžio darbų nuotraukos. Renginio lankytojai turėjo galimybę pamatyti naują Adelberto Nedzelskio vasaros darbų parodą, o paveikslus nepatekusius į parodą galima buvo išvysti ekrane. Daug gražių žodžių ir prisiminimų apie Adelbertą Nedzelskį išsakė V. K. Jonyno galerijos muziejininkė Onutė Zakarienė, viešosios bibliotekos aptarnavimo skyriaus vedėja Adelė Bolienė ir kt. Pasveikinti dailininką, palinkėti jam sveikatos, pasidžiaugti jo darbais bei su juo pabendrauti susirinko didelis būrys jo draugų, pažįstamų, mokinių.