Šiandien gražų jubiliejų švenčia medžio drožėjas Gintautas Akstinas.
Sveikiname ir linkime neišsenkančios kūrybinės versmės, neblėstančios energijos ir stiprios sveikatos!
Gintautas Akstinas – istorikas. Medį drožinėja nuo vaikystės. Nuo 1987 m. dalyvauja Lietuvos tautodailininkų sąjungos Dzūkijos skyriaus, respublikinėse ir tarptautinėse parodose, respublikiniuose, tarptautiniuose medžio drožėjų pleneruose bei kūrybinėse stovyklose, parodose – konkursuose. Nuo 1995 m. Lietuvos tautodailininkų sąjungos narys, 2011 m. suteiktas Meno kūrėjo statusas. Dalyvavo kuriant L. Šepkos skulptūrų parką Rokiškyje, skulptūrų parkus Veisiejuose, Bistrampolyje, Varėnoje, Alytuje, Druskininkuose, Gardine, Seinuose. 2006 m., 2011 m., 2012 m. Respublikiniame tautodailės konkurse „Aukso vainikas“ Alytaus apskrityje Gintautas laimėjo 2-ąją vietą, o 2010 m., 2013 m., 2015 m.– 1-ąją vietą, Už Druskininkų kurorto garsinimą, dalyvaujant respublikiniame liaudies meno konkurse „Aukso vainikas“ ir krašto etnokultūros tradicijų puoselėjimą 2010 m. gavo Druskininkų savivaldybės skirtą apdovanojimą – Mineralinio vandens lašo skulptūrėlę. 2013 m. tautodailės konkurse „Aukso vainikas“ respublikiniame ture užėmė 2-ąją vietą, o 2015m. – 1-ąją vietą.2008 m., 2011m. tarptautiniame šv. Jurgio skulptūrų konkurse laimėjo 2-ąją vietą. Gintautui Akstinui, už tradicinio medžio drožybos amato puoselėjimą ir sklaidą, už Druskininkų vardo garsinimą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, 2020 m. skirta Druskininkų kultūros puoselėtojo premija. Gintauto darbų yra įsigiję Rokiškio krašto bei Lazdijų krašto muziejai, Lietuvos Dailės muziejus, taip pat Lenkijos, Vokietijos, JAV, Izraelio, Rusijos, Prancūzijos, Latvijos ir kt. šalių kolekcionieriai.