Birželio 17 d. Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko edukaciniai užsiėmimai, kuriuose dalyvavo ,,Atgimimo“ mokyklos stovyklos ,,Geriausios vasaros emocijos “ mokiniai. Edukacinio užsiėmimo ,,Strykt – pastrykt‘‘ metu, bibliotekininkė Eglė pasakojo apie kiškius, zuikius, triušius. Vaikai sužinojo kuo skiriasi triušiai nuo kiškių, kas auga pas kiškius visą gyvenimą, kokių rūšių gamtoje yra šių visų mylimų gyvūnėlių, kiek daug priešų jie turi gamtoje ir kiek daug pastangų reikia pridėti jiems norint išlikti gyviems. Sužinoję daugiau apie kiškius vaikai nusprendė, kad kiškiai ne bailūs, o atsargūs, todėl posakis ,,bailus kaip kiškis“ neteisingas. Pasikalbėję apie kiškius gamtoje, mokiniai klausė pasakos ,,Kiškis drąsuolis“ ir pasakojimo ,,Kiškis, kuriam niekada nebuvo gana“, kurių pagrindiniai veikėjai ir buvo kiškiai. Pasiklausius skaitomų tekstų visi kartu įvertinome kiškių poelgius aprašytus kūriniuose ir nusprendėme, kad girtis ir būti gobšiems netinka ne tik kiškiams bet ir vaikams. Užsiėmimų pabaigoje mokiniai gamino knygų skirtukus – kiškius, kuriuos vasarą galės panaudoti skaitomose knygose.