Viešojoje bibliotekoje lankėsi Druskininkų lopšelis – darželis „Žibutė” „Meškiuko“ grupės ugdytiniai su mokytoja Giedre ir mokytojos padėjėja Loreta. Rytmetyje „Paslaptingame knygų pasaulyje“  vaikučius pasitiko Drakoniuko personažu apsirengusi skyriaus vedėja Lina, kuri papasakojo kaip reikia elgtis su knygelėmis, parodė kokių įvairiausių, įdomiausių, paslaptingiausių, spalvingiausių knygelių yra bibliotekoje. Mažieji atidžiai stebėjo knygų pristatymą, po jo vartė ir skaitė bibliotekos knygeles. Vedėja su vaikučiais garsiai skaitė populiariausią savaitės knygelę – T. Fletcher „Atsargiai! Monstriukas knygoje”, kurios skaityme aktyviai dalyvavo visi. Pasidalinę į dvi grupes “Meškiuko” grupės vaikučiai bibliotekoje dėliojo raidžių dėliones. Vedėja mažiesiems padovanojo skirtus spalvinimui knygų skirtukus.