Lapkričio 9 d. viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su  viena ryškiausių  Lietuvos teatro ir kino aktore Nijole Narmontaite ir kapitonu Pauliumi Kovu, sulaukęs didelio miesto gyventojų ir svečių susidomėjimo. Pirmoje renginio dalyje buvo pristatyta Pauliaus Kovo knyga ,,Gyvenimas audroje: kaip išlikti sausam”.  Jos autorius ,,Lietuvos 1000-mečio odisėjos” idėjos bendraautorius ir  XI etapo jachtos  „Ambersail“  kapitonas, pateikė daug įdomios medžiagos  ir nuotraukų apie per  9 mėnesius  trukusią kelionę ir  aplankytus 29 pasaulio uostus. Paulius  Kovas pasakojo,  kaip lietuvius svetingai sutiko 26 užsienio lietuvių bendruomenių atstovai  ir  toli nuo gimtinės visi kartu giedojo „Tautišką giesmę“ , buvo rodomi  nufilmuoti jachtos „Ambersail“ kelionės vaizdai. Antroje renginio dalyje,  aktorė Nijolė Narmontaitė, žavinti, savo charizma, nestokojanti humoro pristatė knygas  apie teatrą, aktorius bei gerbėjus. Pirmosios dvi aktorės  knygos: „Aktoriai, režisieriai ir kasininkės“  ir   „Aktoriai, režisieriai ir studentai. Ko nematė žiūrovai“  yra  didžiulio skaitytojų dėmesio sulaukę darbai. Renginyje buvo pristatyta pati naujausia aktorės knyga „Aktoriai, režisieriai ir gerbėjai“. „Man patinka rašyti, rinkti medžiagą, bendrauti su kolegomis aktoriais. Visi noriai pasakojo savo istorijas. Man buvo didžiulis malonumas susitikti ir pabendrauti su kolegomis‘‘ , – pasakojo  aktorė. Šios knygos skaitomos ištraukos kėlė nuotaiką visiems renginio dalyviams,  o pačios autorės  nuotaikingas dalyvavimas ypač pagyvino knygos pristatymą. Renginio metu skambėjo Nijolės  Narmontaitės atliekamos dainos, aktorė vaidino, pasakojo, prisiminė  smagias akimirkas  iš spektaklių  ,,Selavy“, ,,Meistriškumo pamoka“  ir kt.  Bibliotekos lankytojai išgirdo daug   linksmų, nuotaikingų pasakojimų apie teatro legendas.  Daug  šiltų emocijų Nijolė  Narmontaitė ir Paulius Kovas sulaukė ir iš renginio lankytojų, daugelis  prisipažino aktorę ir legendinės jachtos kapitoną gyvai matantys pirmą kartą, nusidriekė lankytojų eilės norinčių įsigyti knygų bei gauti autorių autografų.