Lapkričio 14–20 dienomis vyksta dvidešimtoji Šiaurės šalių bibliotekų savaitė. Ji tradiciškai pradedama garsiniais skaitymais. Šių metų tema – Ateitis Šiaurės šalyse. Garsiniams skaitymams šiais metais pasiūlyta – norvegų rašytojo Stiano Hole’o apysaka vaikams „Garmano vasara“, paaugliams novelė „Naftos stebuklas“ iš jaunų Grenlandijos rašytojų novelių rinkinio „Rašykime! 2040“ ir suaugusiems skaitytojams ištrauka iš suomių rašytojos Emmi Itärantos romano „Vandens skonis“. Lapkričio 14 d. Viešojoje bibliotekoje – jaukioje žvakių šviesoje, buvo skaitoma ištrauka iš suomių rašytojos Emmi Itärantos romano „Vandens skonis“, klausomasi istorijų apie Šiaurės šalis. Buvo parengta skandinaviškų knygų paroda, vyko diskusija, bei Šiaurės šalių populiariausių ir skaitomiausių knygų pristatymas.