Gegužės 25 d. miesto gyventojai ir svečiai rinkosi į didelio populiarumo sulaukusio televizijos projekto „Nacionalinė ekspedicija „Nemunu per Lietuvą“ knygos pristatymą ir susitikimą su autoriumi S. Paltanavičiumi, bei ekspedicijos dalyve L. Lukauskaite. Renginį vedė leidybos namai „Terra Publica“ direktorė D. Kandrotienė. Pristatydami knygą ekspedicijos dalyviai pateikė daug įvairių faktų, pasakojimų, atradimų, linksmų nutikimų iš už kadro likusios medžiagos. Bibliotekos lankytojai turėjo puikią galimybę iš pirmų lūpų išgirsti televizijos projekto metu parodytas ir neparodytas istorijas, pabendrauti su nuostabiu pasakotoju, gamtininku, rašytoju S. Paltanavičiumi. Renginio metu koncertavo Druskininkų moterų vokalinis ansamblis „Druskelė. Už įdomų renginį vakaro svečiams dėkojo Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius ir Druskininkų savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Laima Žėkienė.