
Birželio 3 d. 14 val.
Paskaita „…svečiuose pas gydytoją Algimantą Kačergių…“ (prisiminimai, psichofizinė treniruotė, praktinis užsiėmimas).
Skaito sveikatos gidas Gediminas Grigelis ir gydytojas Algis Šukevičius.
Dalyvauja Klaipėdos TAU klausytojai.
Renginio metu bus filmuojama, fotografuojama, viešinama.

