Birželio 3 d. 14 val.

Paskaita „…svečiuose pas gydytoją Algimantą  Kačergių…“ (prisiminimai, psichofizinė treniruotė, praktinis užsiėmimas).

Skaito sveikatos gidas Gediminas Grigelis ir gydytojas Algis Šukevičius.

Dalyvauja Klaipėdos TAU klausytojai.

Renginio metu bus filmuojama, fotografuojama, viešinama.