Druskininkų savivaldybės viešosios bibliotekos elektroninis katalogas

Atlikti dokumentų paiešką ir užsakyti leidinius galima naudojantis elektroninių paslaugų portalu ibiblioteka.lt

Prenumeruojamos duomenų bazės Aprašymas Prieiga
Šiuolaikiško ir unikalaus turinio naujienų portalas, kuriame taip pat rasite „The New York Times“, „The Atlantic“, „Quartz“, „New Scientist“, „Psychology Today“ ir kt. vakarietiškų periodinių leidinių straipsnių vertimus į lietuvių k.

Prieiga tik iš
bibliotekos kompiuterių.

Naujienų portalas, kuriame rasite niekur kitur nepublikuojamą profesionalių publicistų, gabių naujokų ir solidžių užsienio leidinių turinį lietuvių k. Visos naujienos publikuojamos be jokių reklamų.

Prieiga tik iš
bibliotekos kompiuterių.

Baltijos šalių naujienų agentūra, teikianti informaciją politikos, verslo bei kitų sričių temomis iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir viso pasaulio.  Prieiga galima tik iš centrinės bibliotekos kompiuterių.
  Duomenų bazių paketas, kuriame pateikiami viso teksto mokslo žurnalai apimantys humanitarines, medicinos, socialines, technikos ir kt. mokslo sritis (anglų ir kt. kalbomis). Prieiga galima tiek iš bibliotekos kompiuterių, tiek iš namų. Skaitytojams, norintiems naudotis duomenų baze namuose, suteikiami slaptažodžiai. Informacija teikiama el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
(laiške nurodykite savo vardą, pavardę ir bibliotekos vartotojo pažymėjimo numerį).
Prisijungimo adresas nuotoliniams vartotojams.
  Teisinės informacijos paieškos sistema, kurią sudaro teisės aktai ir teismų praktikos dokumentai. Prieiga galima tik iš bibliotekos kompiuterių. Dėl prisijungimo vardo ir slaptažodžio kreiptis į bibliotekos darbuotoją.
   Tai išsami klasikinės ir pasaulio muzikos internetinė duomenų bazė, kurią sudaro klasikinės, džiazo, roko ir kitų muzikos žanrų kūriniai, žinomų pasaulio garso įrašų studijų aukštos kokybės muzikos įrašai. Čia taip pat rasite informaciją apie muzikos mokslą: žanrų istoriją, atlikėjų ir kompozitorių biografijas, muzikos terminų žodyną, kūrinių analizes ir kitą muzikos profesionalams ir mėgėjams naudingą informaciją.  Prieiga iš bibliotekos kompiuterių ir iš namų. Norintiems naudotis duomenų baze ne bibliotekoje suteikiami individualūs prisijungimo slaptažodžiai. Prašome kreiptis į aptarnaujančius darbuotojus arba el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
Prisijungimo adresas nuotoliniams vartotojams.