Liepos 14 d. bibliotekoje, skambant Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrantės Morta Elžbieta Bieliukaitė, atliekamoms lietuvių liaudies dainoms, atidaryta tautodailininkės, Druskininkų krašto liaudies meistrės Monikos Lukoševičienės jubiliejinė autorinių darbų paroda.
Monika nuo pat vaikystės domėjosi menu. Įvairiaspalviai kūrybos žiedai išsiskleidė Monikai gyvenant ir dirbant Viečiūnuose. Ji yra medžio drožėja, juostų, gobelenų audėja, kryžių, koplytstulpių, rūpintojėlių statytoja, proginių lėkščių tekintoja ir dekoruotoja, mezgėja, siuvinėtoja, buvusi aktyvi tautodailininkų renginių organizatorė, vadovė ir dalyvė. 1978 m. priimta į tuometinę Liaudies meno draugiją, nuo 1990 m. Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė. Šešetą metų vadovavo Druskininkų tautodailės sekcijai. 2011 m. skirtas Druskininkų kultūros puoselėtojo laureato diplomas bei premija, įteikta daug padėkų. Jubiliatę pasveikino ir Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko padėką įteikė savivaldybės turizmo, komunikacijos ir kultūros skyriaus vedėja Vaiva Žagunienė.
Parodoje demonstruojama įvairios 44 tautinės juostos, 13 kaklajuosčių, 2 gobelenai –„Duonutė“ ir „Rasa“, dėžutės, dekoratyvinės lėkštės, padėklai – iš viso 52 darbai.