Kovo 29-osios popietę į biblioteką suskubo ateiti druskininkiečiai, besidomintys knygų naujienomis. Čia vyko naujų knygų pristatymas ,,Pasimatymas su knyga“. Visus pasitiko bibliotekos Vartotojų aptarnavimo ir informacinių išteklių skyriaus vedėja Adelė Bolienė.
Tradiciškai buvo paminėti ,,Metų knygos rinkimai“. Ši akcija jau septynioliktus metus kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas iš ekspertų pasiūlytų knygų penketukų šiose kategorijose: vaikų; paauglių; knygų suaugusiesiems; poezijos; publicistikos ir dokumentikos.
Skyriaus vedėja pristatė tris knygų penketukus, pretenduojančius į apdovanojimus. Knygų suaugusiesiems kategorijoje – tai Vandos Juknaitės ,,Ta dūzgianti ir kvepianti liepa yra“, Sandros Bernotaitės ,,Akys chimeros“, Rimanto Kmitos ,,Remyga“, Linos Simutytės ,,Miesto šventė“, Gretos Dirmauskaitės ,,Pažeme“; poezijos kategorijoje: Manto Balakausko ,,Apmaudas“, Antano A. Jonyno ,,Naujieji sonetai“, Linos Buividavičiūtės ,,Tamsieji amžiai“, Dovilės Zelčiūtės ,,Šokiai Vilniaus gatvėje“, Alvydo Valentos ,,Prierašai neegzistuojančioms „Iliados“ ir „Odisėjos“ iliustracijoms“; publicistikos ir dokumentikos kategorijoje: Miglės Anušauskaitės ,,Kas išsigando Šliūpo?“, Agnės Narušytės „Chronometrai: Įsivaizduoti laiką, arba chronopolitika, heterochronija ir greitėjančio pasaulio patirtys Lietuvos mene“, Natalijos Arlauskaitės, Linos Kaminskaitės ,,Fokuse: moterys Lietuvos kine“, Aušros Marijos Sluckaitės ,,Už posūkio – kitas dangus. „Zekai“ ir kitos istorijos“, Norberto Černiausko ,,1940. Paskutinė Lietuvos vasara“. Vedėja priminė, kad už labiausiai patikusias knygas skaitytojai gali balsuoti iki 2022 m. balandžio 25 dienos.
Iš naujai gautų bibliotekos knygų plačiau buvo pristatytos psichoterapeutės Aurimos Dilienės,,Privati praktika“. Psichoterapeutės užrašai“, norvegų rašytojo Lars Mytting ,,Heknių audinys“, Kim Leine ,,Raudonas žmogus. Juodas žmogus“, airių rašytojos Claire Keegan ,,Tokie smulkūs dalykai“.
Susipažinę su naujomis knygomis ir jas aptarę, visi skubėjo išsirinkti sau mielą knygą.