Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje lankėsi mylimiausias vaikų rašytojas, prozininkas Vytautas Račickas. Renginį moderavo buvęs Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos darbuotojas Petras Zurlys. „Atgimimo“ mokyklos moksleiviams autorius papasakojo apie save, supažindino su kūryba, atsakė į mokiniams rūpimus klausimus. Jis ir pats uždavė daug klausimų, o teisingai atsakiusiems, dovanojo savo parašytas knygas. Mokiniai autoriui parodė savo piešinius, kuriuose pavaizdavo labiausiai patikusius Vytauto Račicko knygų veikėjus. Autorius pristatė naujausią knygą „Baltoji Gėlelė ir Juodasis Princas“. Vytauto Račicko siužetai lengvi, suprantami, įtraukiantys ir sudominantys skaitytoją.. Autoriaus knygos dažniausiai linksmos, jam patinka rašyti apie pašėlusius vaikus, kuriuos vadina teigiamais išdykėliais. O šalia tų padūkėlių visada būna jų mokytojos, kurios kartais patenka į keblią ar komišką situaciją. Vytautas Račickas nuolat susitikinėja su savo skaitytojais mokyklose bei bibliotekose. Su jo knygomis užaugo jau ne viena karta. Vytautas Račickas knygas ne tik parašo, bet ir pats jas išleidžia, platina ir rūpinasi pardavimu. Jo knygos išeina dideliais tiražais, tačiau nei knygynų, nei bibliotekų lentynose neužsiguli. Autorius ne kartą apdovanotas įvairiomis literatūrinėmis premijomis.