Balandžio 27 d. Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje buvo atidaryta popieriaus karpinių paroda „Gyvenimo pilnatvė“. Joje savo kūrybą eksponuoja dvi tautodailininkės – anykštėnė Virgita Kalinovienė ir druskininkietė Diana Lukošiūnaitė.
„Ši paroda – tai vienas iš bibliotekos renginių, organizuojamų pažymint Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę, kurios šiemetinė misija – įprasminti tvarumą mūsų kasdienybėje, saugoti gamtos unikalumą ateinančioms kartoms. O kad mus supanti gamta suteikia gyvenimo pilnatvę, įrodo šių autorių darbai, kuriuose išaukštinamas augmenijos grožis“, – pradėdama renginį, pažymėjo bibliotekos direktorė Laima Žėkienė. Ji pasidžiaugė, kad parodos atidarymo diena yra reikšminga abiem kūrėjoms: Dianai Lukošiūnaitei ji sutapo su gimtadieniu, o Virgitai Kalinovienei, medikų bendruomenės narei, – su Medicinos darbuotojo diena. Kviečiame aplankyti nuostabią pavasarišką parodą. Paroda veiks iki birželio 1 d.