Sausio 19 d. Viešojoje bibliotekoje lankėsi „Saulės“ pagrindinės mokyklos 6 c klasės mokiniai su mokytojais Rasa ir Aivaru. Atvykę į biblioteką pėsčiomis per integruotas lietuvių kalbos ir kūno kultūros pamokas, mokiniai buvo pakviesti į ekskursiją po biblioteką, kurios metu išgirdo ir pamatė, ką bibliotekoje galima veikti, apžiūrėjo eksponuojamas parodas bei knygų fondus, pavartė dominusias knygas, kai kurie išsirinko skaityti knygas į namus. Mokiniai, kurie dar neskaito mūsų bibliotekoje, sužinojo kaip tapti skaitytojais ir pažadėjo tai padaryti artimiausiu metu. Skyriaus vedėja Lina pakvietė šeštokus į pamoką – viktoriną „Mūsų miesto biblioteka pasaulio bibliotekų kontekste“. Mokiniams vedėja skaidrėse parodė ir papasakojo apie seniausias, didžiausias, įspūdingiausias pasaulio bibliotekas, supažindino su Lietuvos bibliotekomis bei papasakojo Druskininkų bibliotekų istoriją. Pravedusi pamoką apie bibliotekas, vedėja šeštokus pakvietė dalyvauti viktorinoje. Visi mokiniai labai aktyviai dalyvavo ir teisingai atsakė į užduodamus klausimus. Pamokos pabaigoje mokiniai gamino knygų skirtukus. Padėkoję bibliotekos darbuotojoms už pamoką, šeštokai pėsčiomis iškeliavo atgal į mokyklą. O mes dėkojame visiems smalsiems, žingeidiems ir aktyviems 6c klasės mokiniams bei mokytojams Rasai ir Aivarui, kurie paskatino vaikus apsilankyti bibliotekoje ir tokį netrumpą kelią lydėjo mokinius į knygų karalystę.