Sausio 25 d. Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje karaliavo ne tik knygos. Kaip dažnai atsitinka šioje įstaigoje, čia vienu metu susipynė net kelios menų rūšys. Žymūs švendubrėnai Teresė ir Juozas Šikšneliai tądien suvienijo literatūrą, fotografiją ir skulptūrą: buvo atidaryta Teresės Šikšnelienės fotografijų paroda „Švendubrės ąžuolas“, pristatyta Juozo Šikšnelio naujausioji knyga „Jautrumo slenkstis“, eksponuojamas šio rašytojo literatūrinis kraitis bei šio kūrėjo išdrožtos medžio skulptūros. Druskininkų bendruomenė taip pat turėjo progą iš arčiau susipažinti su garbiais bibliotekininkais, bibliotekinio darbo žinovais: Juozas Šikšnelis daugelį metų vadovavo Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešajai bibliotekai, o šio kūrybinio vakaro moderatorius Algis Petras Zurlys, dabar jau druskininkietis, – Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešajai bibliotekai.