Spalio 29 d. antradienį, 17 val. Druskininkiečius ir svečius Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje pasitiko šiuo metu specialiai šiai erdvei sukurta meninė instaliacija BORITO (,,Viršelis‘‘). Lietuvos kompozitorių sąjungos Druskininkų kūrybos ir poilsio namuose vyko tarptautinė meno rezidencijos programa DAR (Druskininkai Artistts‘ Rezidence). Penkis mėnesius Druskininkuose gyveno ir kūrė 17 menininkų (kompozitorių, vizualiųjų ir tarpdisciplinių menų atstovų) iš Austrijos, Lenkijos, Olandijos, Ukrainos, Vokietijos, Estijos, Islandijos, Prancūzijos, Japonijos, Jungtinės Karalystės ir Lietuvos. Vizualiųjų menų atstovas iš Vengrijos Arpad Forgo specialiai bibliotekai sukūrė ir padovanojo meninę instaliacija BORITO (,,Viršelis‘‘). Menininkas nuolat dalyvauja individualiose ir grupinėse parodose įvairiose pasaulio šalyse – nuo Kinijos, Australijos iki Jungtinių Amerikos Valstijų. A. Forgo kūryba priskiriama šiuolaikinio abstraktaus meno srovėms. Nuolat eksperimentuodamas, dailininkas ieško savitų kūrybos technikų, originalių komponavimo metodų. Tarptautinę meno rezidencijos programą Druskininkuose remia LR Kultūros ministerija, kuruoja Lietuvos kompozitorių sąjunga.