Lapkričio 6 d. Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su lituanistu, mokytoju ekspertu, Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjungos nariu Benjaminu Kondratu ir jo knygos „Kūrėjų pėdsakais Alytaus krašte“ pristatymas. Tai devintoji literatūros kraštotyrininko, publicisto knyga. Joje publikuojami net 202 pasakojimai apie įvairių sričių kūrėjus, turinčius vienokias ar kitokias sąsajas su Alytaus regionu – poetus, rašytojus, vertėjus, kraštotyrininkus ir kt. žymius žmones. Čia pristatomi Alytaus kraštą garsinę ar tebegarsinantys kūrėjai: A. Žmuidzinavičius, J. Kunčinas, A. Jonynas, A. Saulynas, A. Antanavičius, O. Baliukonė, A. Matutis ir kt. Šalia pripažintų asmenybių galima rasti ir pasakojimų apie rečiau minimus autorius ar žmones, tokius kaip mokytoją-poetę D. Zieniūtę, Dzūkijos krašto bibliofilą P. Dumbliauską ir daugelį kitų. ,,Reikia didžiuotis, kad Dzūkijos žemė užaugino Lietuvai tiek puikių kūrėjų, periferijos kūrėjai literatai rašo nuoširdžiau,  nesiveržia į aukštumas, į pripažinimą, nepataikauja madai ir tai gera matyti“,- kalbėdamas apie knygą teigė B. Kondratas. Susitikimą pagyvino ir dalyvių nuotaiką praskaidrino doc. Egidijaus Mažinto atliekamos dainos. Bibliotekos direktorė L. Žėkienė padėkojo autoriui už įdomų vakarą, linkėjo sveikatos, ištvermės, naujų knygų ir greito susitikimo.