Vasario 20 d. Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko filmo „Post scriptum. Pamiršti sakiniai“ peržiūra. Drauge su gausiai į Druskininkų savivaldybės viešąją biblioteką susirinkusiais druskininkiečiais filmą „Post Scriptum. Pamiršti sakiniai“, dedikuotą prieš 20 metų pirmą kartą išrinktam tiesioginių rinkimų metu Lietuvos Prezidentui Algirdui Mykolui Brazauskui (1932-2010 m.) žiūrėjo, įspūdžiais, prisiminimais apie Prezidentą dalijosi LR Seimo pirmininko pavaduotojas Algirdas Sysas, LR Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkė Kristina Miškinienė, Druskininkų savivaldybės tarybos nariai, Druskininkų savivaldybės vadovai.
Žinomos žurnalistės, prodiuserės ir aktyvios visuomenės veikėjos Editos Mildažytės ir kūrybinės grupės šiais metais sukurtą filmą „Post Scriptum. Pamiršti sakiniai“ pristatymą. Tai dokumentinis filmas apie vieną iškiliausių šalies asmenybių – Jo Ekscelenciją A. M. Brazauską. Šiemet sukanka 20 metų, kai jis buvo išrinktas Lietuvos Respublikos Prezidentu. A.M. Brazauskui buvo lemta užimti aukščiausius valdžios postus Lietuvai keičiant politinį statusą. Ir sovietiniais metais, ir vaduojantis iš okupacijos, nepriklausomybės metais, Lietuvai stojant ir jau įstojus į Europos Sąjungą. Nors užėmė vieną atsakingiausių postų, daugelio atmintyje Jo Ekscelencija išlikęs kaip betarpiškas, šiltas, gebantis susikalbėti su kiekvienu žmogumi“. „Džiaugiuosi, kad šiais metais sukurtas filmas Druskininkų kurorto gyventojams rodomas vieniems pirmųjų Lietuvoje. Kviečiu jus žiūrėti šį filmą ir įsiklausyti į žodžius, kurie leidžia pažinti žmogų, jo moralines nuostatas. jomis vadovautis gyvenant bei dirbant šiandienos Lietuvoje. Kartu prisiminkime ir pabūkime su pirmuoju žmonių Prezidentu A. M. Brazausku – su asmenybe, kuri tapo Lietuvos istorijos dalimi“ kalbėjo bibliotekos direktorė Laima Žėkienė.