Žiemai besibaigiant, artėja Užgavėnės – žiemos pabaigos šventė. Tai didelė džiaugsmo, juoko, linksmumo, įvairias papročiais, apeigomis ir burtais apipinta diena . Ta proga į mūsų biblioteką suskrido nemažas būrys raganaičių, didelių ir mažų, besišypsančių ir pikčiurnų.
Šiai linksmai parodai ,,Ant šluotos greičiau…“ lėles – raganas pasiuvo Druskininkų amatų mokyklos siuvinių gamintojo specialybės I – II kurso mokinės. Jų vadovė vyr. siuvimo mokytoja Vida Basalykienė. Paroda džiugina akį mūsų bibliotekos lankytojams – tiek dideliems, tiek mažiems. Dauguma net įsiamžina nusifotografuodami šiame linksmame raganų ratelyje. Ši džiugi paroda, skleisdama smagią nuotaiką gal tikrai privilios ankstyvą pavasarį.