
Jau kurį laiką bibliotekos erdves puošė žaisminga Druskininkų Bočių „Kraitės” darbų paroda „Prie ežerėlio“. Paroda sulaukė daug gražių atsiliepimų. Uždarymo metu kilo noras susėsti visoms prie bendro stalo, išgerti arbatos ir pasidalinti „Kraitės“ ir kiekvienos dalyvės istorija. „Kraitė“ susibūrė 2002 m. vasarą. Pirmoji jos vadovė buvo R. Jonušienė, vėliau L. Dabrukienė, J. Klimienė. Dabar būreliui vadovauja Ala Tamošiūnienė. Šiuo metu „Kraitėje“ darbuojasi vienuolika moterų. Visos labai džiaugėsi šia savo veikla. Čia jos yra priimamos tokios kokios yra, turi savo vietą, vadovė pastebi ir išnaudoja kiekvienos jų talentus. Pasak moterų, jos yra kaip kumštis, kur reikalingas kiekvienas pirštukas. Iš šios gražios bendrystės gimsta jaukūs darbai, kuriuos moterys sudeda į temines kompozicijas ir džiugina bibliotekos lankytojus. Tokie susitikimai primena, kaip svarbu būti KARTU, GIRDĖTI vieniems kitus ir PUOSELĖTI žmogišką ryšį. Dėkojame Druskininkų „Bočių“ darbščiųjų rankų klubo ,,Kraitė” moterims už šilumą, atvirumą ir jaukų laiką kartu.










