
Gegužės 8-ąją bibliotekoje vėl netrūko vaikų šurmulio ir spalvingų istorijų! Švenčiant Mikės Pūkuotuko 100-ąsias gimimo metines, į edukaciją „Spalvotoji knygele, vesk mane į savo šalį“ susirinko „Atgimimo“ mokyklos 0a ir 0c klasių mokiniai su mokytojomis Daiva ir Erika bei padėjėjomis Ingrida ir Jurgita. Mažieji leidosi į nuotaikingą pažintį su bibliotekos pasauliu – sužinojo, kaip gimsta draugystė su knyga, kodėl svarbu saugoti knygeles ir kaip tapti tikru bibliotekos skaitytoju. Vaikus pasitiko skyriaus vedėja Lina, virtusi linksma Meškute – Mikės Pūkuotuko drauge, pakvietusia visus į smagius nuotykius knygų šalyje. Renginio metu vaikai klausėsi pasakojimo apie rašytoją Astrid Lindgren, dalijosi mintimis apie mėgstamiausius knygų herojus, vartė spalvingas knygeles ir susidomėję stebėjo įdomiausių knygelių pristatymą. Ypatingo dėmesio sulaukė Mikės Pūkuotuko istorijos – vaikai klausėsi Pūkuotuko laiško, skaitomos istorijos apie Mikę Pūkuotuką, atliko linksmąsias užduotis, žiūrėjo filmuką apie jo nuotykius ir susipažino su knygelėmis apie mylimą meškiuką bei jo draugus. Kūrybinėse dirbtuvėlėse mažieji spalvino knygų skirtukus su meškiukais, o visą popietę lydėjo gera nuotaika, šypsenos ir nuoširdus vaikų smalsumas. Dėkojame visiems dalyviams už šiltą bendrystę ir linkime, kad knygos kiekvienam taptų ištikimais draugais kasdieniuose atradimuose!












