
Birželio 3 d. vykusiose edukacijose „Susitikimas su knygų herojais“ dalyvavo „Atgimimo“ mokyklos 0a klasės mokiniai su mokytoja Jolita, padėjėja Gaila ir 0b klasės mokiniai su mokytoja Violeta, padėjėja Rita. Edukacijose mokinukus pasitiko bibliotekos personažas Pelėdžiukas su kuriuo vaikai kalbėjo apie pelėdas, žiūrėjo jų nuotraukas knygose. Kartu vartėme knygeles, o didžiausio susidomėjimo sulaukė knyga su optinėmis apgaulėmis ir užduotimis „Regimybės apžavai“, kurią visi vartė užsidėję skirtingų spalvų akinius. Kalbėjome apie mylimiausius knygų herojus, garsiai skaitėme pasakėles apie pelėdžiuką ir monstriuką. Kūrybinių dirbtuvėlių metu vaikai iš spalvoto popieriaus gamino ir dekoravo pelėdžiukus. Šis knygelės herojus vaikams primins skaitytas knygeles ir pasitarnaus kaip knygų skirtukas. Dėkojame klasių mokytojoms, padėjėjoms ir kūrybingiems mokinukams. Lauksime mažųjų skaitytojų bibliotekoje. Apsilankykite, skaitykite knygeles ir susitikite su įdomiausiais knygų herojais!






















