Druskininkų savivaldybės viešoji biblioteka įgyvendina BP2 projektą „Intelektinė ir pramoginė biblioteka“. Gruodžio 11 d. viešosios bibliotekos darbuotojai ir nuotolinių mokymų „Žaidimų kūrimas su Unity“ dalyviai vyko į Lazdijų viešosios bibliotekos jaunimo centrą, kuriame vyko Solid Education programavimo Hachathon’as, bei Integruota IT pamoka „IT: žvilgsnis į rytojų“.

Renginys prasidėjo KTU Informatikos fakulteto Programavimo katedros vedėjo Tomo Blažausko pamoka ,,IT: žvilgsnis į rytojų“. Renginio dalyviams buvo pristatyti naujausieji išmanūs įrenginiai skirti individualiam naudojimui, kurie rinkoje pasirodys artimiausiu metu. Tai išmaniosios apyrankės, papuošalai, akiniai, rūbai ir kiti prietaisai, kurie suteiks dideles galimybės kiekvienam žmogui kaupti, išsaugoti bei perduoti individualiai pasirinktus duomenis apie save. Teisingai į dėstytojo klausimus atsakę pamokos dalyviai buvo apdovanoti prizais.
Gruodžio 11-12 d. Hachathon’o metu moksleiviai iš Lazdijų, Veisiejų, Druskininkų, Seirijų ir Alytaus kartu su dėstytoju Pauliumi Paškevičiumi kūrė ir programavo savo žaidimus. Geriausiai pasirodę moksleiviai gavo Solid Education prizus.