Liepos 30 d. viešoji biblioteka miesto gyventojus ir svečius pakvietė į literatūrinę – muzikinę popietę ,,Žmogus sutilpo vienaty‘‘, kuri buvo skirta skiriama Druskininkų krašto kūrėjams M. K. Čiurlioniui, V.Krėvei, A. Maldoniui,  A. Kalanavičiui  pagerbti. Eiles skaitė aktorė G. Urbonaitė, koncertavo Dalia Sakavičiūtė (altas), Ye–Joo Agnes Lee (smuikas, Pietų Korėja), Cornelius Köhler (smuikas, Vokietija), Inga Vyšniauskaitė (fortepijonas). Tai jau 13- asis tarptautinio menų festivalio, „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu “, renginys bibliotekoje.  Festivalio organizatoriai – Lietuvos muzikų rėmimo fondas ir Druskininkų savivaldybė.  Šiais  metais minint M. K. Čiurlionio gimimo 140-asias  metines, festivalis  skirtas M. K. Čiurlionio kūrybos sklaidai. Viešojoje bibliotekoje parengta spaudinių apie M. K. Čiurlionį ir jo kūrybą paroda ,,Garsų ir spalvų dainius‘‘.