Gegužės 7-ąją, minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną bei šiais metais minint Mikės Pūkuotuko 100-ąsias gimimo metines, bibliotekoje svečiavosi „Atgimimo“ mokyklos 0b ir 0d klasių mokinukai su mokytojomis Jolanta ir Tatjana bei padėjėjomis Lina ir Daiva. Vaikai edukacijoje „Spalvotoji knygele, vesk mane į savo šalį“ leidosi į smagią ir spalvingą kelionę po knygų šalį. Mažuosius pasitiko skyriaus vedėja Lina, apsirengusi Meškiuko personažu ir virtusi linksma Meškiuko drauge iš Mikės Pūkuotuko pasaulio. Renginio metu vaikai susipažino su biblioteka, mokėsi, kaip reikia saugoti knygeles, sužinojo, kaip tapti skaitytoju, dalijosi mintimis apie savo mėgstamiausias knygas, vartė ir skaitė knygeles, stebėjo įdomiausių knygų pristatymą. Vaikai klausėsi Mikės Pūkuotuko laiško, atliko linksmąsias Pūkuotuko draugų užduotis, o Meškiukas garsiai skaitė istoriją apie Mikę Pūkuotuką ir jo draugus. Taip pat buvo pristatytos knygelės apie Mikę Pūkuotuką, o vaikai apžiūrėjo Pūkuotuko medaus atsargas. Mažieji žiūrėjo filmuką apie Pūkuotuko nuotykius, dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse, kur spalvino knygų skirtukus su meškiukais, o renginio pabaigoje aplankė bibliotekoje veikiančias parodas. Smagios emocijos, šypsenos ir vaikų smalsumas lydėjo visos kelionės metu. Dėkojame visiems už jaukią bendrystę ir linkime, kad draugystė su knyga lydėtų kiekvieną dieną!