Gegužės 16 dieną LSKD “Guboja” Druskininkų skyriaus ugdytiniai sukvietė draugus ir bendraminčius į savo kūrybos darbų parodos atidarymą. Paroda skirta Tarptautinei šeimos dienai. Gegužės mėnuo gražus pirmąja žaluma, pražydusiais gėlių žiedais, turtingas šventėmis. todėl ir parodos darbuose daug gamtos vaizdų, gražių gėlių, draugų ir šeimos narių portretų.
Gubojiečių parodos atidarymą papuošė Viečiūnų pagrindinės mokyklos dramos būrelio narių deklamuojami eilėraščiai (vad. Sigita Muzikevičienė) ir ilgametė gubojiečių draugė muzikos mokytoja Kristina Uteševa su merginomis atlikusios keletą gražių šiltų dainų.
Taip pat gubojiečius sveikino Druskininkų savivaldybės socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė Bronė Petrikienė, socialinių paslaugų centro direktorė Asta Aleksienė.
Druskininkų savivaldybės Viešosios bibliotekos direktorė Laima Žėkienė negailėjo gražių žodžių gubojiečiams už jų nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą. Daug gražių šiltų žodžių išsakė ir sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos Druskininkų ,,Viltis” pirmininkė Loreta Sadauskienė.
LSKD “Duboja” Druskininkų skyriaus lankytojai nuoširdžiai dėkoja savo draugams ir bičiuliams už gražų ir šiltą bendravimą ir bendradarbiavimą. Gubojiečių parodą galima aplankyti Druskininkų socialinių paslaugų centre, Veisiejų g. 17.

Diana Lukošiūnaitė