Lapkričio 21 d. pavakarę į Druskininkų savivaldybės viešąją biblioteką gausiai rinkosi druskininkiečiai ir miesto svečiai. Bibliotekoje vyko menotyrininko, dailininko, Druskininkų garbės piliečio A. Nedzelskio tapybos darbų parodos ,,Vasaros paveiksliukai‘‘ pristatymas.
Bibliotekos direktorė L. Žėkienė parodos pristatymą pradėjo A. Kamiu žodžiais: ,,Menininkas tampa savimi nuolat eidamas nuo savęs prie kitų ir nuo kitų prie savęs, jis visados yra pusiaukelėje tarp grožio, be kurio negali apsieiti, ir bendrijos, iš kurios negali ištrūkti. Štai kodėl tikri menininkai nieko nesmerkia, užuot teisę, jie įsipareigoja suprasti‘‘. Ji džiaugėsi, kad dailininką A. Nedzelskį ir biblioteką jau ne vienerius metus sieja graži bendrystė. 2012 m. naujai atidarytoje bibliotekoje, A. Nedzelskio surengta autorinių darbų paroda tapo pačia pirmąją, atvėrusia duris tolesniam parodų keliui.
Tapybos darbų parodoje ,,Vasaros paveiksliukai‘‘ eksponuojama 25 darbai. Autorius džiaugėsi, kad gyvenimas davė jam dar vieną vasarą tapyti niekur toli neišvykstant, pamatyti savo krašto grožį, niekur neskubant, niekam neatsiskaitant. ,,Vėl vasara. Nuo pirmųjų želmenėlių su obuolių žiedų lietumi, su pirmosiomis braškėmis – iki artėjančio rudens, pranašaujančio, kad vasara baigiasi. Dosni saulės šiluma į mano langus, žaidimas su paveiksliukais… Ar gali būti geriau?‘‘ – rašo A. Nedzelskis parodos pristatymo proga išleistame lankstinuke.
Parodos pristatymo dalyviai sveikino autorių, dėkojo jam už nuoširdumą, paprastumą linkėjo sveikatos ir naujų darbų. Druskininkų savivaldybės vyriausioji specialistė turizmui ir kultūrai I. Griniūtė perdavė A. Nedzelskiui savivaldybės vadovų sveikinimo žodžius. Na, o viešoji biblioteka sulaukė malonios staigmenos – parodos autorius padovanojo savo tapybos darbą.