
Buvimas gamtoje yra glaudžiai susijęs su žmogaus laime ir gera savijauta. Gamtoje žmonės dažnai jaučiasi ramesni, mažiau patiria stresą ir gali atsipalaiduoti nuo kasdienių rūpesčių. Grynas oras, medžiai, vanduo bei natūrali aplinka teigiamai veikia emocinę būseną ir padeda pagerinti nuotaiką. Be to, gamtoje žmonės dažnai daugiau juda – vaikšto, sportuoja ar leidžia laiką su šeima ir draugais, o tai taip pat prisideda prie laimės jausmo. Darbas sode leidžia fiziškai pajudėti ir džiaugtis augančiu derliumi. Pokalbio metu dalinomės, kaip patiriame gamtą ir kiek ji mums svarbi. Ragavome ypatingą liepų lapų pyragą ir dalinomės įdomiais receptais. Pavasaris jau įsibėgėja, pievos pilnos kiaulpienių, eglės krauna pumpurus. Pats laikas daryti pienių vyną, eglių pumpurų sirupą ar virti dilgėlių sriubą.







