
Kovo 25–27 d. Viešosios bibliotekos darbuotoja Angelė, dalyvavo „Erasmus+“ programos darbo stebėjimo vizite Kroatijoje ir turėjo galimybę susipažinti su Koprivnicos miesto Frano Galovičiaus viešosios bibliotekos veikla bei šalyje sėkmingai taikomomis inovacijomis ir projektais. Savo patirtį ji pristatė kolegoms. Kadangi Koprivnicos bibliotekoje didžiausias dėmesys skiriamas skaitymo skatinimui, paslaugų prieinamumui ir bendrystei, Angelė visus pakvietė ne tik peržiūrėti skaidres ar pasiklausyti pasakojimo, bet ir padiskutuoti: kas šiose srityse jau daroma mūsų bibliotekoje, o ką dar būtų galima nuveikti remiantis pažangia užsienio kolegų patirtimi.








