
Gegužės 8-ąją A. Lindgren vaikų literatūros skyriuje vyko garsinio skaitymo popietė „Tėčiai skaito vaikams“. Prisijungėme prie visoje Lietuvoje vykdomos akcijos, skatinančios skaitymo tradicijas šeimose ir primenančios, kaip svarbu kartu su vaikais leisti prasmingą laiką prie knygų. Į popietę atvyko dažnas bibliotekos svečias – dviejų nuostabių mergaičių Beatričės ir Emilijos tėtis Tomas. Jis nuotaikingai ir įtraukiančiai vaikams skaitė O. Lallemand ir É. Thuillier knygą „Vilkas keliauja aplink pasaulį“. Perskaitę istoriją ją aptarėme, kalbėjomės apie skaitymą šeimoje ir apie tai, kas vaikams dažniausiai skaito knygeles. Kūrybinių dirbtuvėlių metu popietės dalyviai gamino ir dekoravo atvirukus, kuriuos padovanos savo artimiesiems, skaitantiems jiems knygas. Tai buvo šilta, jauki ir prasminga popietė, kupina bendravimo, kūrybos ir gražių emocijų. Nuoširdžiai dėkojame tėčiui Tomui už skirtą laiką, šiltą skaitymą ir puikų pavyzdį vaikams, o visiems dalyviams – už bendrystę, kūrybiškumą, šypsenas ir meilę knygoms!










