Įgyvendinant Druskininkų vietos veiklos grupės finansuojamą projektą „Susitikime bibliotekoje‘‘, birželio 3 dieną Druskininkų savivaldybės viešoji biblioteka, Leipalingio laisvalaikio salėje buvo organizavo susitikimą su rašytoja, eseiste, žurnaliste, vaikų literatūros tyrinėtoja Gintare Adomaityte, Leipalingio laisvalaikio salėje, kur susirinko būrys skaitytojų.
Gintarė Adomaitytė kuria tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Rašo straipsnius, kuria pasakas, esė, rašo romanus, dokumentinių bei vaidybinių filmų scenarijus, radijo pjeses. Autorė ne kartą apdovanota premijomis už geriausias knygas vaikams ir paaugliams, yra gavusi Švietimo ir mokslo ministerijos Vaikų literatūros premiją už nuopelnus populiarinant vaikų literatūrą. Susitikimo metu rašytoja kalbėjo, kad ją rašyti paskatino – knygų skaitymas, pristatė savo kūrybą , papasakojo , kad nuo 9 klasės pradėjusi rašyti, jau išleido15 knygų, kurių dalis išversta į latvių, vokiečių, gruzinų ir anglų kalbas, apie naują savo knygą kuri greit pasirodys knygų lentynose, apie tai, kad dar vaikystėje pradėjo kurti pasakas ir tai daro iki šiol. Labiausiai iš savo kūrinių ji vertina „Laumžirgių namus“ ir „Paklydusią pasaką“, o įkvėpimo semiasi iš muzikos, gamtos, žmonių pasakojimų. Autorė labai mėgsta skandinavų rašytojus.
Renginio dalyviams buvo įdomu sužinoti apie jos laisvalaikį, mėgstamiausius kūrinius bei rašytojus, knygų rašymo procesą, svajones. G. Adomaitytė labai šiltai bendravo su vaikais, nuoširdžiai, šypsodamasi, atsakinėjo į visus užduotus klausimus, žavėjo paprastumu, meile knygai. Susitikimo dalyvius pavergė šiltas, nuoširdus renginio viešnios pasakojimas, bendravimas, paveikūs knygų pristatymai, literatūros išmanymas, jie džiaugėsi rašytojos viešnage ir dėkojo už literatūrines akimirkas bei kūrybinį įkvėpimą.