Kovo 17 dieną viešojoje bibliotekoje lankėsi garsus klounas, aktorius ir rašytojas Arkadijus Vinokuras – Misteris Arkadas. Į susitikimą su juo atvyko „Saulės“ mokyklos ketvirtųjų klasių mokiniai su mokytojomis. Susitikimo pradžioje parodęs linksmus triukus su kėdėmis, akiniais ir šepečiu, čia pat klounas vaizdavo drovų, nedrąsų personažą.
Misteris Arkadas pasisakė, kad vaidins ne vienas, o su 200 metų draugu H. K. Andersenu, kuris parašė pasaką „Mergaitė su degtukais“. Misteris Arkadas vaikams uždavė klausimų: iš kokios šalies H. K. Andersenas, kas Danijos sostinė. Šiek tiek „pasitvarkęs sceną“ Misteris Arkadas vaikus vėl linksmino rodydamas triukus. Su ketvirtokais parepetavo kaip vaidins pasaką. Čia pat Misteris Arkadas „pakvietė“ H. K. Anderseną, papasakojo apie tuos laikus, kada gyveno rašytojas, kokia buvo to meto aplinka ir kaip žmonės rengdavosi, pamokė vaikus daniškai pasisveikinti. Misteris Arkadas persirengė fraku ir skrybėle, įkūnydamas H. K. Anderseną. Skambant to meto muzikai, H. K. Andersenas pasakojo istoriją apie mergaitę su degtukais. H. K. Anderseno rankose užsidegdavo ugnis, kaip mergaitės degami degtukai, pražysdavo gėlės. Vaikai buvo įtraukti į pasakojamą istoriją: vaidino žiemą, pūgą, praeivius. Papasakojus istoriją, H. K. Andersenas vaikų paklausė apie ką buvo pasaka, ką autorius norėjo pasakyti šia pasaka. Vaikai teisingai atsakė į klausimą, kad pasaka buvo apie užuojautą, atjautą kitam. Rašytojas paragino vaikus rūpintis kitais, jausti užuojautą, klasiokų ir draugų paklausti kaip sekasi, ko liūdni.
Persirengęs Misteriu Arkadu, A. Vinokuras parodė triukų, pakviesdamas dalyvauti ir vaikus.
A. Vinokuras pristatė savo knygą „Tadas ir Misteris Arkadas: Mano Lietuva“. Tai pirma komiksų knyga apie Lietuvą. Rašytojas vaikams papasakojo apie knygos personažą Tadą, padeklamavo ištraukas iš knygos, padainavo Tado ir Misterio Arkado dainelę.
Viešosios bibliotekos direktorė L. Žėkienė padėkojo rašytojui už nuostabią programą, o vaikams palinkėjo gerumo. A. Vinokuras „Saulės“ mokyklai padovanojo pristatytą knygą su savo autografu.