Sulaukėme svečių – apsilankė lopšelio-darželio „Žibutė“ „Naminuko“ ir „Voveriukų“ grupių vaikučiai su mokytojomis Laimа ir Odeta bei padėjėjomis Rugile ir Jolita. Mažieji smalsuoliai susipažino su biblioteka, vartė spalvingas knygeles, grožėjosi kalėdiniais papuošimais ir aplankė parodas. Džiugu buvo matyti vaikų šypsenas, smalsias akis ir susidomėjimą knygų pasauliu. Ačiū už apsilankymą – lauksime sugrįžtant!